Hakkımızda

design-v

   Pilyus Yazılım Reklamcılık & Teknolojik Çözümler, 2016 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri, “İnternet Teknolojisinin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet veriyoruz.

  Katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız. Tüm sektörlere yönelik yazılım çözümleri ile firmanıza ait hedefleri daha kısa zamanda ve daha ektili bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Bu sayede firmanızın rekabet gücünü arttırarak, daha güçlü ve daha aklıda kalıcı ticaret yapmanızı sağlıyoruz.

  Pilyus Yazılım, geleneksel tasarım hizmetlerinin yanı sıra ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve sizin isteklerinize özel sıfırdan projelendirme hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Pilyus yazılım olarak, güçlü altyapısı ve tecrübesi ile müşterilerinin dijital dünyada etkin bir şekilde yer alarak, kısa zamanda tanınarak, uzun soluklu işler yapmasını hedefliyoruz. Pilyus yazılım, bir çok firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlanabilmektedir.

Pilyus Yazılım ve Teknolojik Ürünler firması merkezinde, müşterilerinin e-ticaret alanında başarıyı yakalamaları için devamlı olarak altyapısına yenilikler katmakta ve yazılım güncellemeleri sunmaktadır.

PİLYUS YAZILIM

Artı Değerler Katar